Podologia i grzybica paznokci

   Podologia to precyzyjnie pojęta nauka o chorobach stóp i stawu skokowego. Są to specjaliści z zakresu dermatologii, ortopedii, anatomii. Ich duża popularność spowodowana jest głównie tym że wiele kobiet wybiera niewygodne obuwie co wywołuje konsekwencje w budowie stopy.

Podologia Lublin

   W naszym gabinecie podologicznym pracują specjaliści od pielęgnacji stóp którzy pomagają rozwiązać wiele problemów. Jesteśmy innowatorami w Lublinie i wprowadzamy nowoczesne metody leczenia z wykorzystaniem laserów jak np. laserowe leczenie grzybicy paznokci. Bazujemy na profesjonalnych kosmetykach i produktach podologicznych i zapewniam pełen komfort zabiegów.
Czym się zajmujemy?
Dzięki doskonałemu wyszkoleniu i licznym kursom zapewniamy szeroki zakres zabiegów takich jak np. pedicure medyczny rozwiązujący szereg problemów związanych z całymi nogami. Zajmujemy się stopą cukrzycową, laserowym leczeniem grzybicy paznokci, rekonstrukcją płytki paznokcia. Zakładamy klamry na wrastające paznokcie. Wykonujemy również zabiegi kosmetyczne na stopy jak usuwanie odcisków, leczenie pękających pięt, modzele.
Wrastające paznokcie
Bardzo częsty problem u wielu kobiet i mężczyzn, możemy to szybko i skutecznie wyleczyć poprzez zakładanie klamr.
Manicure i pedicure kosmetyczny
Kompleksowa opieka na stopą i dłonią poprzez wykonanie pedicure leczniczego ale również i manicure dłoni w pełnym zakresie poprzez nasze stylistki. U nasz zadbasz o swoje piękne dłonie, zobacz więcej na paznokcie Lublin.